Muhasebe, vergi, sosyal güvenlik mevzuatıyla ilgili uygulama ve danışmanlık konularında, inşaat, kozmetik ithalat ve ihracat, elektrik elektronik, reklam, madencilik, kafe restaurant, gıda ve tekstil sektörlerindeki deneyim, bilgi ve tecrübesiyle, kaliteli, doğru ve güvenilir bilgiyi müşteri ve adaylarına sunmayı ilke edinmiştir.

Vergi ve sosyal güvenlik mevzuatındaki mevcut yasaları ve değişiklikleri, en doğru şekilde uygulamak, önemli gelişmeleri en doğru ve güvenilir olarak bilginize sunmak, daha iyi bir iş hayatı için çok önemlidir.

Misyonumuz

Muhasebe ile ilgili uygulamalara yön veren bilimsel ve teknolojik çalışmalar yaparak, mesleki hak ve hukukumuzu korumak üzere bilgi paylaşımı ile sürekli eğitimler ve yayınlarla, kendimle birlikte meslek mensuplarının bilgi birikimini, kariyerini geliştiren mesleki birlikteliği ön plana çıkaran bir meslek mensubu olmak.

Vizyonumuz

Geleceğe yönelik çalışmalarla yenilikçi, şeffaf ve hesap verebilirliği savunan. Toplum ve çevreye karşı duyarlı meslek mensubu olarak meslek camiasında yer almaktır.

“Daha Etkin Doğru Bilgi, Daha Etkin Bir İş Hayatı” 

1998 Yılında İstanbul üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Ali Bayraktar, 20 yılı aşkın bir süre üretim, hizmet ve toptan-perakende ticaret ile yapı-inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren grup şirketlerinde mali işler alanında yönetici olarak çalıştı. Bununla birlikte dahil olduğu kurumlar içerisinde, iş geliştirme, süreç iyileştirme ve yönetim-organizasyon faaliyetlerini de yürüttü. Yaklaşık 5 yıldır bağımsız olarak yönetim ve organizasyon faaliyetlerini sürdürmekteyken 2022 yılından itibaren Demiral Danışmanlık ailesine katıldı.

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üyeliklerine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

1984 İstanbul Şişli Doğumlu Engin Demiral iki çocuk babasıdır. 2005 Yılında İstanbul Bilgi Ünv. Bilgisayarlı Muhasebe bölümünde Önlisans, 2007 yılında Anadolu Ünv. İşletme Fakültesinde iki yıl daha ekleyerek lisans diplomasını 2015 Yılında ise S.M.Mali Müşavirlik ruhsatı almıştır.

Üniversite dönemlerinden bu yana bir çok S.m.m.m ofisinde çeşitli görevlerde çalışmıştı. Denetim şirketlerinden; Arma Akademi Denetim ve Ymm Ltd.Şti. Ymm Mahmut Kurt yönetiminde iki yıl denetçi yardımcılığı, Ymm Serbülent Bayrak bürosunda üç yıl Denetçi,  denetçi yardımcılığı ve mali danışmanlık yapmıştır. Bu denetimlerde bir çok kobi nin mali verilerinin oluşturulmasında ve denetim raporlarının çıkarılmasına katkı sağlamıştır. 2017-2018-2019 Yıllarında çeşitli kobi nitelikli birkaç şirkette finansal muhasebe uzmanı ve müdür yardımcısı görevlerini yapmış ve  2020 Yılından itibaren kendi S.m.m.m bürosunu kurmuştur.

2022 Yılından itibaren Demiral Danışmanlık adı altında, Ali Bayraktar ile gelişen veya gelişmekte olan şirketlerin ihtiyaç duyduğu, çeşitli raporlama hizmetleri vermeye devam etmektedir.